Достапни линкови

Вучиќ и Тачи: разговорите стануваат се потешки


Вучиќ и Тачи: разговорите стануваат се потешки
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:16 0:00

Претседателите на Србија и на Косово Александар Вучиќ и Хашим Тачи по денешните разговори во Брисел со шефицата на европската дипломатија Федерика Могерини оценија дека тие стануваат се посложени.

XS
SM
MD
LG