Достапни линкови

Расчистување со криминалот поврзан со екс претседателот на Ерменија


Расчистување со криминалот поврзан со екс претседателот на Ерменија
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

Власите во Ермија запленија оружје, накит, уметнички слики и други вредности од роднини на екс претседателот Серж Саркасјан. Членови на семејството саркасјан се соочуваат со обвиненија за криминал, корупција, па и убиства.

Категории

XS
SM
MD
LG