Достапни линкови

Времето денеска: сончево и малку обачно


Во Македонија ќе биде сонево со мала облачност и со слаб северн ветер. Максималната темпертура ќе се движи од 20 до 34 степени. Во Скопје и околината слично време со темпертура до 32 степена.

XS
SM
MD
LG