Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Во Македонија ќе биде сончево и топло со умерен, претежно северозападен ветер. Дневната температура ќе се движи од 28 до 36 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 34 степени.

XS
SM
MD
LG