Достапни линкови

Времето денеска: претежно сончево


Во Македонија ќе биде претежно сончево и топло со слаб до умерен северозападен ветер. Дневната температура ќе се движи од 27 до 36 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 34 степени.

XS
SM
MD
LG