Достапни линкови

Нови стадиони, големи трошоци, нејасна иднина


Нови стадиони, големи трошоци, нејасна иднина
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

И покрај долгогодишните економски проблеми и обвинувања за корупција околу изградбата на инфраструктурата во Русија ќе започне најскапиот светски фудбалски настан досега - Светското фудбалско првенство.

XS
SM
MD
LG