Достапни линкови

Блокади на патиштата во Србија поради цената на бензинот


Блокади на патиштата во Србија поради цената на бензинот
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:04 0:00

Во Србија и денеска возачите протестираа против високите акцизи и цените на горивата со 20-минутни блокади на сообраќајниците и патиштата. Блокади имаше во Белград, Нови Сад, на Ибарска магистрала, на патот за Зрењанин, кај Лазаревац, потоа во Крагуевац, Чачак, Краљево, Мали Зворник....

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG