Достапни линкови

Не одмагајте, не правиме ништо лошо


Не одмагајте, не правиме ништо лошо
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Добар диџеј прави музичко патување. Диџеите од екипата Oubli, заедно со Дарко Андонов, познат како DJ Irie Scratch, велат дека диџејската сцена во Македонија се развива. Што сметаат тие дека треба да се подобри?

Категории

XS
SM
MD
LG