Достапни линкови

И „Козаците“ на светското првенство во фудбал


И „Козаците“ на светското првенство во фудбал
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

„Козаците“ ќе бидат присутни во некои од градовите во Русија каде што ќе се играат натпреварите од Светскиот куп. Тие ќе треба да и помагаат на полицијата во одржувањето на редот, но досегашните искуства со нив се различни.

Категории

XS
SM
MD
LG