Достапни линкови

Времето денеска: променливо облачно


Во Македонија ќе биде променливо облачно, попладне нестабилно со локален дожд и грмежи. Максималната температура ќе се движи од 17 до 30 степени. Во Скопје и околината слично време со темпертура до 27 степени.

XS
SM
MD
LG