Достапни линкови

Салах против исламофобијата


Салах против исламофобијата
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:29 0:00

Навивачите на Ливерпул го нарекуваат „Египетски крал“, во Египет е национален херој, а негови фанови има во целиот свет. Некои велат дека Салах направил многу повеќе против исламофобијата од кој било друг.

Категории

XS
SM
MD
LG