Достапни линкови

Командант Хоџа се повлече, ВМРО-ДПМНЕ го напаѓа Вице, Сирија ќе го напаѓа Израел...

Настаните на денот низ фотографии - 11 мај 2018 година.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG