Достапни линкови

Времето денеска: променливо облачно


Во Македонија ќе биде променливо облачно, попладне со локален пороен дожд и ретки грмежи. Максималната температура ќе се движи од 15 до 24 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 23 степени.

XS
SM
MD
LG