Достапни линкови

Мицковски со „бомба“ за Заеви, Пашинијан стана премиер, Ердоган во Сараево, Трамп не оди во Ерусалим...

Настаните на денот низ фотографии - 8 мај 2018 година.

Вчитај повеќе

XS
SM
MD
LG