Достапни линкови

Првомајски протести, Нова мерка за поголеми плати, Жестоко меѓу Србија и Хрватска, Терористички напад во Нигерија...

Настаните на денот низ фотографии - 1 мај 2018 година.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG