Достапни линкови

Нема амнестија за 27 април, Заврши Корејската војна, Убиени 7 ученици во Кина, Министрите на село...

Настаните на денот низ фотографии - 27 април 2018 година.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG