Достапни линкови

Пијано мелодии на поминување


Пијано мелодии на поминување
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Секој што денеска помина на плоштадот Македонија од пладне до 15 часот имаше шанса ја слушне пијанистката Дуња Иванова. Нејзината цел е музиката, особено класичната, да излезе од концертните сали и да стане подостапна за поголема публика.

Категории

XS
SM
MD
LG