Достапни линкови

Снежно невреме во САД


Снежно невреме во САД
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Силни бури и снежни врнежи, незапамтени за ова време од годината, зафатија неколку американски сојузни држави за време на изминатиот викенд.

XS
SM
MD
LG