Достапни линкови

Времето денеска: сончево со мала облачност


Во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб јужен ветер. Максималната температура ќе се движи од 17 до 26 степени. Во Скопје и околина слично време со температура до 25 степени.

XS
SM
MD
LG