Достапни линкови

Западнобалканската рута е жива, Извинување за ел Масри, Грција трупа војска кон Турција а Трамп кон Мексико...

Настаните на денот низ фотографии - 5 април 2018 година.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG