Достапни линкови

Еден ден со најелитните единици на македонската армија


Еден ден со најелитните единици на македонската армија
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Со демонстрација на боречки вештини на армиските „Волци“ и со изведба на точката „Егзецир“ на воената гарда, АРМ денеска на плоштадот „Македонија“ во Скопје организираше Отворен ден со граѓаните.

Категории

XS
SM
MD
LG