Достапни линкови

Времето денеска: сончево со мала облачност


Во Македонија ќе биде сончево и топло со мала облачност. Ќе дува слаб до умерен јужен ветер. Максималната температура ќе се движи од 13 до 24 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 23 степени.

XS
SM
MD
LG