Достапни линкови

Времето денеска: сончево


Во Македонија ќе биде сончево со умерена облачност и со слаб до умерен западен и југозападен ветер. Температурата ќе се движи од 8 до 22 степена. Во Скопје и околината слично време со температура до 18 степени.

XS
SM
MD
LG