Достапни линкови

„Пресметка“ меѓу Груевски и Џафери, Руските ноќни волци доаѓаат на Балканот, Тензии меѓу Лондон и Москва, Меркел реизбрана, Почина Хокинг...

Настаните на денот низ фотографии - 14 март 2018 година.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG