Достапни линкови

Борисов се поклони но не се извини, Новинарите побараа заштита за Селмани, Курдите бегаат пред турската војска...

Настаните на денот низ фотографии - 12 март 2018 година.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG