Достапни линкови

Пожар во зграда во изградба во Карпош


Пожар попладнево избувна во објект во близина на гимназијата „Георги Димитров“ во скопската општина Карпош. Станува збор за пожар во зграда која е во изградба. На терен се испратени повеќе противпожарни екипи.

XS
SM
MD
LG