Достапни линкови

Криптовалутите, иднина или крај на парите?


Криптовалутите, иднина или крај на парите?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:51 0:00

Во ова издание на „Темата на неделата“ се осврнуваме врз еден феномен што, според некои, може да го смени нашето секојдневие. И тоа многу побргу од што се претпоставуваше.

Категории

XS
SM
MD
LG