Достапни линкови

Предлозите не биле на Македонија туку на Нимиц, Ѕверот од истокот ја замрзна Европа, Во Сирија сите пукаат и никој не пука...

Настаните на денот низ фотографии - 27 февруари 2018 година.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG