Достапни линкови

Времето денеска: сончево со мала облачност


Во Македонија денеска ќе биде сончево со мала облачност и слаб ветер од северен правец. Температурата ќе се движи од 0 до 11 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 8 степени.

XS
SM
MD
LG