Достапни линкови

Столтенберг: се надевам дека е можно решение за името


Столтенберг: се надевам дека е можно решение за името
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:34 0:00

Генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг на денешната прес конференција во Брисел изјави дека се надева на можно решение во преговорите за спорот со името меѓу Македонија и Грција.

Категории

XS
SM
MD
LG