Достапни линкови

Времето денеска: умерено облачно


Во Македонија ќе биде облачно, во западните делови претежно облачно со слаб ветер со променлив правец. Температурата ќе се движи од 1 до 11 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 8 степени.

XS
SM
MD
LG