Достапни линкови

Човекот кој се грижи за животните


Човекот кој се грижи за животните
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Војо Иванов е оној што ќе ви помогне ако дома ви влезе змија. Војо се грижи за животните, ги едуцира децата. Војо ви порачува - „имајте поголема свест и емоции за светот околу вас“.

XS
SM
MD
LG