Достапни линкови

Времето денеска: сончево со умерена облачност


Во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб источен и југоисточен ветер. Температурата ќе се движи од 3 до 13 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 10 степени.

XS
SM
MD
LG