Достапни линкови

Заев верува во решение за името, Три куршуми за Коѕијас, Шеќеринска во Косово, 75 тенкови за Сталинград...

Настаните на денот низ фотографии - 2 февруари 2018

Вчитај повеќе

XS
SM
MD
LG