Достапни линкови

Времето денеска: сончево и потопло


Во Македонија денеска ќе биде сончево и потопло со слаб до умерен сeверен ветер. Наутро со појава на магла во котлините. Темпeрaтурата ќе се движи од 9 до 15 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 10 степени.

XS
SM
MD
LG