Достапни линкови

Моторџија - наставник по веронаука


Моторџија - наставник по веронаука
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:49 0:00

Харун Пашалиќ предава вероанука во Фоча, Босна и е омилен кај учениците, главно поради неговите современи сфаќања за Исламот, но и за животот воопшто.

XS
SM
MD
LG