Достапни линкови

Времето денеска: сончево


Во Македонија ќе биде сончево. Утрото ќе има услови за слаба магла по одделни котлини. Температурата ќе се движи од 2 до десет степени. Во Скопје слично време со темпертура до 5 степени.

XS
SM
MD
LG