Достапни линкови

Времето денеска: сончево со умерена облачност


Во Македонија денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен сверен ветер. Темпертурата ќе се движи од минус 1 до 8 степени. Во Скопје и околината сончево со умерена облачност. Температура до 5 степени.

XS
SM
MD
LG