Достапни линкови

Ратификуван Договорот со Бугарија, Нимиц нема предлог, Русија го кажа ставот за името, Борба со ножеви во училиште...

Настаните на денот низ фотографии - 15 јануари 2018
Покажи повеќе

Вчитај повеќе

XS
SM
MD
LG