Достапни линкови

Изгорени домови, на нивно место згради


Изгорени домови, на нивно место згради
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00

Стотици луѓе во Ростов останаа без своите домови по серијата пожари, за кои многумина сметаат дека биле подметнати. Целта била, на нивно место да бидат изградени нови згради.

XS
SM
MD
LG