Достапни линкови

Изгорени домови, на нивно место згради


Стотици луѓе во Ростов останаа без своите домови по серијата пожари, за кои многумина сметаат дека биле подметнати. Целта била, на нивно место да бидат изградени нови згради.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG