Достапни линкови

Времето денеска: претежно облачно


Во Македонија ќе биде претежно облачно, по котлините магливо. На југот главно на планините со услови за слаб локален дожд. Температурата ќе се движи од шест до 11 степени. Во Скопје ќе биде облачно. Температурата ќе достигне до седум степени.

XS
SM
MD
LG