Достапни линкови

Спорот за името – грчките медиуми пишуваат, македонските пренесуваат


please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00
Директен линк

Грчките медиуми се полни со информации и анализи за спорот за името во пресрет на средбата на посредникот Метју Нимиц со преговарачите од двете земји. Овие текстови се пренесуваат во македонскиот печат.

Категории

XS
SM
MD
LG