Достапни линкови

Дали „кризата“ ќе биде минато за Македонија?


Дали „кризата“ ќе биде минато за Македонија?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:50 0:00

Дали во Македонија власта и опозицијата ќе почнат конструктивно да соработуваат со цел земјата да излезе од некаква постојана кризна состојба. На оваа тема Слободна Европа и Гласот на Америја разговараа со аналитичари во Скопје и во Вашингтон.

Категории

XS
SM
MD
LG