Достапни линкови

Кој ќе го избере Мицкоски за лидер, Џонсон за руското мешање на Балканот, Палестинците му пркосат на Трамп...

Настаните на денот низ фотографии - 21 декември 2017

Вчитај повеќе

XS
SM
MD
LG