Достапни линкови

Времето денеска: сончево и студено


Во Македонија ќе биде сончево и студено со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. Температурата ќе се движи од минус четири до седум степени. Во Скопје ќе биде сончево и студено со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. Температурата ќе достигне до пет степени.

XS
SM
MD
LG