Достапни линкови

Времето денеска: претежно сончево


Во Македонија ќе биде претежно сончево и студено со слаб до умерен северозападен ветер. Температурата ќе се движи од минус еден до пет степени. Во Скопје ќе биде Претежно сончево и студено со слаб до умерен северозападен ветер. Температурата ќе достигне до три степени.

XS
SM
MD
LG