Достапни линкови

Експлозија во Њујорк


Експлозија во Њујорк
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:40 0:00

Полицијата во Њујорк соопшти дека регирала на извештаи за експлозија во Менхетен. Според медиумите, било приведено едно лице.

Категории

XS
SM
MD
LG