Достапни линкови

Неисполнети ветувања на Путин


Неисполнети ветувања на Путин
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00

Владимир Путин соопшти дека по 4-ти пат ќе се кандидира за претседател на Русија. Пред претходниот мандат даде неколку клучни ветувања.

XS
SM
MD
LG