Достапни линкови

Советниците на ВМРО-ДПМНЕ ја напуштија седницата во општина Ѓорче Петров


Архива - Демонстранти од иницијативата „За заедничка Македонија“ во Собранието. 27.04.2017

Советничката група од ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ во општина Ѓорче Петров ја напуштија денешната седница како поддршка на притворените од настаните на 27 април. Тие најавија дека нема да присуствуваат и на следните седници.

XS
SM
MD
LG