Достапни линкови

Воспитување на младите во духот на демократијата


Воспитување на младите во духот на демократијата
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Проектот „Меѓуетничко интегрирано образование“, беше отворен денеска со цел е да даде придонес во процесот на образованието и воспитувањето на младите во духот на мултиетничката кохезија во Македонија. Проектот е финансиран од УСАИД и Европската команда на војската на САД.

Категории

XS
SM
MD
LG